مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه های صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کانوایر خط مونتاژ درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم در مراقبت از کانوایر خط مونتاژقیمت نهایی کانوایر خط مونتاژ در بازار

کانوایر خط مونتاژ درجه یک با ساختار دقیق مهندسی توسط شرکت های تولید کننده با قیمت عالی جهت فروش ارائه می شود. این ابزار ها دارای ضمانت فروش و گارانتی بوده و در صورت بروز مشکل دارای خدمات پشتیبانی می باشند. از کانوایر جهت جابجایی مواد در خط تولید استفاده می گردد.

فروش کانوایر خط مونتاژ درجه یک

نکات مهم در مراقبت از کانوایر خط مونتاژ

نکات مهم در مراقبت از کانوایر خط مونتاژ کانوایر بخش مهم یک تولیدی برای جابجایی به موقع یک محصول می باشد. مواردی که سبب می شود این دستگاه ها  با حداکثر ظرفیت کار کند شامل بازرسی مرتب، نظارت پیاپی موتور، داشتن قطعات اصلی یدک در انبار و آموزش صحیح کارکنان، می شود.

عواملی که در بالابردن عمر مصرف کانوایر دخالت دارند شامل مواردی از قبیل: انتخاب مناسب کانوایر در خط مونتاژ، ایجاد سیستم مناسب و توجه مثبت و پایش دقیق جهت نگهداری از آن، می باشد. اگر این وسیله به طور صحیح طراحی شده باشد و به خوبی نگهداری شود، به مدت طولانی این دستگاه قابل استفاده می باشد.  برخی از مشکلات این دستگاه به شرح زیر می باشد که بایستی از آنها اطلاعات درستی داشته باشیم‌.

از کانوایر برای جابجایی بارهای سنگین و همچنین افزایش مقاومت آنها در برابر ساییدگی استفاده می شود. باید از مواد اولیه باکیفیت ساخت شوند تا در طول زمان بدون تغییر باقی بمانند.

مراقبت از کانوایر به صورت منظم: کانوایر برای طیف گسترده ای از تولیدات قابل استفاده می باشد. نکته پر اهمیت این است که بایستی نوار نقاله را بر اساس نوع کالا طراحی نمود. به عنوان مثال نمی توان از محصولات بزرگ برای نوار نقاله های با ظرفیت پایین استفاده نمود یا استفاده از تولیدات کوچک برای کانوایرهای بزرگ و با ظرفیت بالا درست نخواهد بود که علاوه بر ایجاد هزینه های اضافی موجب خراب شدن کانوایر خواهد شد.

بررسی اجزا کانوایر: با وجود موارد فوق باید چرخ و اجزای کانوایر در شرایط استاندارد نگهداری شوند. شکستگی در همه قسمت ها خرابی قسمت های مختلف و موتورها باید بررسی گردد. بایستی تمامی قطعات از جمله غلطک ها به طور دقیق چک گردند زیرا در غیر این صورت بازده کاهش پیدا می نماید.

بررسی کردن تسمه های مشکل دار یا کنترل نمودن سرعت: در سیستم هایی که از تسمه هایی با کنترل دقیق مانند سیستم سورتینگ استفاده می کنند، بازرسی ها باید به طور برنامه ریزی شده انجام شود تا کل تسمه ها با سرعت استاندارد حرکت کنند. 

قیمت نهایی کانوایر خط مونتاژ در بازار

قیمت نهایی کانوایر خط مونتاژ در بازار قیمت کانوایر خط مونتاژ در بازار با توجه به شرایط متعددی تعیین می شود. در واقع نوع کانوایر بر اساس محصولات عرضه شده انتخاب می گردد. کیفیت و مواد به کار رفته در آن نیز در قیمت گذاری بسیار پر رنگ می باشند. هر چقدر کیفیت کالا بیشتر باشد ارزش آن نیز بیشتر خواهد بود.

محمد رضایی

من در حوزه دستگاه های صنعتی مشغول به کار هستم

مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه های صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *